Sıkça Sorulan Sorulan

SIKÇA SORULAN SORULAR

________________________

 

Ürünlerim kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne yapmalıyım?

- Kırılabilecek olan ürünlerimizi balonlu naylon pat pat ambalajlara sararak gönderiyoruz. Kargo kaynaklı bir kırılma olursa eğer, kuryeye tutanak tutmanızı, fotoğraf çekmenizi ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Arkadaşlarımız size 0332 251 55 95 nolu numaradan mesai saatleri içerisinde (09:00-19:00) ve bilgi@itimatsaydam.com’dan her türlü konu ile ilgili her zaman yardımcı olacaklardır.

 

Siparişi teslim aldım, fakat aldığım ürünlerin lezzetinden memnun kalmadım, ne yapmalıyım?

- TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak biz ürünlerimize ve hizmetimize çok güveniyoruz. Bu yüzden ürünlerin lezzeti ile alakalı herhangi bir memnuniyetsizlikte anında iade alıyoruz. İade koşullarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ürünüm aynı gün elime ulaşsın istiyorum, bunun için ne yapmalıyım?

- Konye’da yaşıyorsanız sabah 10:00’ a kadar sipariş verirseniz, tüm siparişlerinizi aynı gün içerisinde kuryeye veriyoruz. Siparişinizi verirken seçtiğiniz saat aralıklarına (13:00-17:00 veya 19:00-22:00) göre sizlere ulaştırıyoruz. Konya içi 10:00'dan sonra verdiğiniz siparişleri ise ertesi gün yine aynı kurye ile seçtiğiniz saat aralığında teslim ediyoruz.

 

Siparişler elime ne zaman ulaşır?

- Ürünleriniz, bulunduğunuz ilin mesafesine göre 1 ila 3 gün içerisinde kargo şirketi tarafından teslim edilebilmektedir. Kargo şubesi bulunmayan ilçe ve köyler ile haftanın belli günleri teslimat yapılan ilçe ve köylere teslim süresini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Üye değilim, alışveriş yapabilir miyim?

- Üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak daha hızlı alışveriş yapabilmek ve sonraki alışverişlerinizde hızlı sipariş verebilmek için Üye olduktan sonra işiniz bir hayli kolay olacak.

 

Kapıda ödeme yapmak istiyorum, yapabiliyor muyum?

- Kapıda ödemeyi kargo şirketine nakit yada kredi kartı yada banka kartınız ile kolayca yapabilirsiniz.

 

Kredi kartı güvenliği konusunda endişeliyim?

- Endişe etmeniz çok normal. Fakat biz tüm detayları sizin için düşündük. Bu yüzden güvenlik sistemimizi geliştirdik. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "128 bit SSL Güvenlik Sertifikası” kullanıyoruz ve bu sayede müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

 

Sizlere ürün-firma tavsiye edebilir miyim?

- Elbette tavsiye edebilirsiniz. Tavsiyeleriniz ve önerileriniz bizim için çok kıymetlidir. Her zaman dikkate alıyor ve uyguluyoruz. Bunun için bilgi@itimatsaydam.com adresine yada telefonla 0332 251 55 95 no.lu telefonumuza bildirmeniz yeterli. Gerisi bizde!