VİZYON, MİSYON VE DEĞERLERİMİZ 

Vizyonumuz 

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir ticari taşıma araçları üst yapı ekipmanları üreticisi olmak. Müşterilerimize kalitenin tesadüf olmadığını sunduğumuz hizmetle ispatladık ve yeniliklerimizle ispatlamaya devam edeceğiz. 

Misyonumuz 

İTİMAT SAYDAM OTOMOTİV olarak, iş alanlarında önemli yatırımlar yapan, ticari taşıma araçları üst yapı ekipmanları üreten ve pazarlayan şirketi olarak tanınacağız. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. 
Ticari taşıma araçları aksesuarları üretimi sektörü dışında finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden işlere de yatırım yapacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin isteğine itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz. 
Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız. 
Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız. 

Değerlerimiz 

Varlılığımızın ve karlılığımızın temeli olan ve her zaman en iyi, en düşük maliyetle hizmet vermeye çalıştığımız müşterilerimiz ve görevlerinin gerektirdiği yetkilerle donanmış, sorumluluklarının bilincinde, Şirket Değerler’i geleceğe taşıyacak, yeni projelere imza atmak için kendilerini sürekli geliştiren ve takım ruhu ile çalışan personelimiz, en değerli kaynaklarımızdır.  Çalışanlarımız: Gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak "Takım Çalışması"nı gerçekleştirmek prensibimizdir.  
Ürün ve Hizmetlerimiz: Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır. 

Kazancımız: Ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir. HİZMETLERİMİZ 


Kasa, Kapalı Kasa ve ekipmanları üretiminde kaliteli ve seri üretim arayanların yıllardır tercihi haline gelen Demir Karoser Ekipmanları "Kalite Tercihiniz Olsun" Sloganı ile tüm müşterilerini kalite konusunda bilinçli davranmaya davet etmiştir.

 

Müşteri istekleri zaman içerisinde farklılıklar arz edebilir ama istekler içerisinde bulunan ve tek değişmeyen olarak kalacak Kalite faktörünün değerini bilerek çalışan Demir Karoser Ekipmanları yıllardır sektöründe öncü kuruluş olmasını bu hizmet anlayışına bağlamaktadır.

 

Firmamız Ahşap karoser, kapalı saç karoser, açık saç karoser, perdeli karoser, kayar çatılı karoser, tüp karoser, tüp karoser damper karoser hizmetleri vermekte ve aynı zamanda karoser ekipmanları temin ederek kurumsal müşterilerimize ve siz değerli müşterilerimize en kolay hizmeti sunmaktadır.


Karoser nedir?

Motorlu kara vasıtalarının, yolcu ve yükleri taşıyan kısmı. Ön çamurluk, motor kapağı ve ön ızgara, karoserden değildir. Karoser, otomobilin satışında rol oynayan en önemli faktördürkaroser

Otomobil karoserleri, önce çeşitli parçalar halinde imal edilir, pres ile şekil verilir. Daha sonra bu çeşitli parçalar kaynak yolu ile birleştirilir. Böylece ortaya çıkan karoser, paslarından temizlenir ve boyanır. Üst ve arka kısım mekanik bir tabanca ile, diğer kısımlar ise el tabancası ile boyanır. Karoser, seri üretim bandında bir fırından geçirilerek, boyanın kuruması çabuklaştırılır. Bir sonraki kademede koltuklar ve iç aksesuar ilave edilir. Tamamlanan karoser, şasi üzerine oturtulur. Sürtünmeyi önlemek için karoser ile şasi arasına lastik çantalar yerleştirilir. Bu tarz imalatta bir karoser, değişik şasilere monte edilebilir. Diğer bir tarz ise, karoser ile şasinin yekpare gövde halinde beraber imalidir. Bu metodda ağırlık azalmaktadır. Ayrıca bir bütün olarak mukavemet arttığından, kazalara karşı daha emniyetlidir. Buna karşılık rezonansa meyli daha fazla ve titreşimler fark edilecek seviyededir. Bundan başka bir karoserin birden fazla şasi ile kullanılabilme imkanı bulunmamaktadır. Yekpare karoser-şasiler, genellikle galvanizli saçtan imal edilir ve büyük boya havuzlarına daldırılır. Böylece korozyon en az seviyeye indirilir. Karoser imalatında bu ikiusul arasında umumi bir tercih yapılmamıştır.

Bir de küçük hacimli spor arabalar için fiber-glass karoserler imal edilmektedir. Burada da yine parçalar halinde imal edilen karoser, alüminyum perçinler ve bir yapıştırıcı ile birleştirilmektedir. Fiberglas karoser imali en fazla 50.000 adetlik modellerde ve küçük hacimli arabalarda iktisadi olmaktadır.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.